Всё об охоте в Харьковской области
Понедельник, 25.06.2018, 07:34
Приветствую Вас Гость | RSS
 
Главная Форум охотниковРегистрацияВход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: vasyaka  
Форум охотников » Общий раздел » Нормативные акты » Наказ №129 від 02.04.2007 (про порядок поводження із зброєю, видачі ліцензій)
Наказ №129 від 02.04.2007
Александр777Дата: Суббота, 03.01.2009, 23:30 | Сообщение # 1
Группа: Администраторы
Сообщений: 1198
Страна:Украина
Город:Харьков
Статус: Offline
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Н А К А З
02.04.2007 N 129

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
18 квітня 2007 р.
за N 389/13656

Про затвердження
Положення про порядок поводження із зброєю, видачі ліцензій на добування мисливських тварин та проведення полювань

Відповідно до Закону України "Про мисливське господарство та полювання" ( 1478-14 )
Н А К А З У Ю:


1. Затвердити Положення про порядок поводження із зброєю, видачі ліцензій на добування мисливських тварин та проведення полювань, що додається.

2. Голові Республіканського комітету по лісовому і мисливському господарству Автономної Республіки Крим, начальникам обласних управлінь лісового господарства, директору Севастопольського державного досвідного лісомисливського господарства довести цей наказ та Положення до підвідомчих підприємств, установ, організацій, органів Мінприроди України, громадських мисливських організацій та інших користувачів мисливських угідь.

3. Наказ Держкомлісгоспу від 27.12.2000 N 153 ( z0228-01 ) "Про затвердження Інструкції про порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин та порядок здійснення полювання на цих тварин", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14.03.2001 за N 228/5419, визнати таким, що втратив чинність.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Голови Держкомлісгоспу відповідно до їх функціональних обов'язків.

Голова В.М.Сівець
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держкомлісгоспу України
02.04.2007 N 129

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
18 квітня 2007 р.
за N 389/13656

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок поводження із зброєю, видачі ліцензій на добування мисливських тварин та проведення полювань

Це Положення, розроблене відповідно до статей 6, 14, 16, 17 Закону України "Про мисливське господарство та полювання" ( 1478-14 ), ст. 15 Закону України "Про тваринний світ" ( 2894-14 ), є загальним при здійсненні полювань в мисливських угіддях України і є обов'язковим для всіх користувачів мисливських угідь.

1. Порядок поводження із зброєю
1.1. Мисливська зброя є предметом підвищеної небезпеки, персональну відповідальність за її технічний стан несе власник зброї.
1.2. Умовою безпечного користування мисливською зброєю є чітке виконання правил користування нею та сувора дисципліна всіх мисливців під час полювання.
1.3. Не допускається виїзд мисливців і перебування їх на полюванні з несправною та незареєстрованою зброєю.
1.4. Забороняється:
направляти зброю на людину чи домашніх тварин, навіть якщо вона незаряджена;
стріляти без потреби;
рушницю з внутрішніми курками тримати з відкритим запобіжником.
1.5. При заряджанні і розряджанні зброї її ствол повинен бути направлений вгору або в землю.
1.6. Зустрівши людину в мисливських угіддях, зброю потрібно відкрити, вийняти з неї патрони, якщо вона заряджена.
1.7. При пересуванні на всіх видах транспорту до місця полювання зброя обов'язково має бути розрядженою, розібраною і знаходитись у чохлах.
1.8. Під час долання перешкод зброю потрібно розрядити і переносити її у відкритому вигляді або з відкритим замком.
1.9. Не можна брати рушницю стволом до себе при виході із човна, машини, мотоцикла та інших видів транспорту.
1.10. При наближенні до населеного пункту, місця відпочинку, збору і т.ін. за 200 метрів мисливець зобов'язаний розрядити рушницю.
1.11. Особливої обережності мисливець повинен дотримуватися при стрільбі в чагарнику. Забороняється стрільба по птахах, які злітають, нижче 3 метрів на дистанції 10 метрів.
1.12. Забороняється стріляти на шум, шарудіння, по невиразно видимій цілі (у тумані, сильному снігопаді, сутінках і т.ін.).
1.13. Стрільбу мисливець має вести із особливою обережністю і попередньо переконавшись в тому, що в напрямку пострілу немає людей і домашніх тварин. Враховуючи, що куля випущена із гладкоствольної зброї, небезпечна на відстані 300 метрів.
1.14. Під час відпочинку зброю в незарядженому стані слід підвішувати або класти на надійну опору.
1.15. Під час стрільби, при осічці, мисливець не повинен відкривати рушницю раніше, ніж через сім-вісім секунд, в іншому випадку порох може спалахувати повільно, внаслідок чого буде "затяжний" постріл.
1.16. У випадку падіння рушниці або мисливця потрібно відразу розрядити рушницю і переконатися, що в канали стволів не потрапили сторонні предмети.
1.17. Після пострілу треба перевірити, чи не залишилися в каналах стволів частинки розірваних гільз та інших предметів.
1.18. Не можна використовувати не за призначенням приклад зброї (добивати пораненого звіра).
1.19. У разі якщо патрон не входить в патронник стволів, заборонено його туди втискати, треба обережно вийняти і замінити іншим.
1.20. Не дозволяється стріляти із човна над головами людей, які в ньому знаходяться.
1.21. Стрільба з човна веслярами забороняється.
1.22. При пересуванні на човні рушниці мисливців повинні бути розряджені.
1.23. Забороняється стрільба по тваринах з автомототранспортного засобу незалежно від того, знаходиться він в русі чи ні.
1.24. Під час групового полювання кожен мисливець зобов'язаний знати його умови і суворо дотримуватись правил безпеки при користуванні зброєю.

2. Порядок видачі ліцензії на добування мисливських тварин
2.1. Ліцензія на добування мисливських тварин (далі - ліцензія) - це документ суворої звітності, який засвідчує право мисливців на добування однієї особини тварини певного виду, статі і віку, що зазначено в ньому.
2.2. За ліцензією здійснюється полювання на кабана, лань, оленів благородного та плямистого, козулю, лося, муфлона, білку, бабака, бобра, нутрію вільну, ондатру, куниць лісову та кам'яну, норку американську, тхора лісового (далі - мисливські тварини).
2.3. Державний комітет лісового господарства України видає Республіканському комітету Автономної Республіки Крим, обласним управлінням лісового господарства, Севастопольському державному досвідному лісомисливському господарству (далі - Державні органи лісового господарства) бланки ліцензій відповідно до лімітів добування мисливських тварин (далі - ліміти), затверджені на мисливський сезон Мінприроди, після попередньої оплати ними вартості ліцензій в обсязі всього ліміту.
2.4. Державні органи лісового господарства реєструють отримані бланки ліцензій в журналі обліку ліцензій, який повинен бути пронумерований, прошнурований та скріплений печаткою. На виданих бланках робиться відмітка про реєстрацію в державному органі лісового господарства, який їх видав (штамп або печатка цього органу, дата, підпис керівника).
2.5. Державні органи лісового господарства видають ліцензії користувачам мисливських угідь (далі - Користувачі) після попередньої оплати ними вартості ліцензій.
2.6. У разі закінчення бланків ліцензій та невикористання всього ліміту Користувачі можуть отримати додаткові ліцензії після оплати ними їх вартості та після повернення державним органам лісового господарства використаних бланків ліцензій, за якими тварини не були добуті.
2.7. Користувачі мисливських угідь реєструють отримані ліцензії у журналі обліку ліцензій, який повинен бути прошнурований і скріплений печаткою державного органу лісового господарства, сторінки журналу повинні бути пронумеровані. У журналі вказуються номер ліцензії, вид тварини, на яку видається ліцензія, прізвище мисливця, номер посвідчення мисливця та номер щорічної контрольної картки (далі - Контрольна картка), спосіб добування, дата (термін) та місце проведення полювання.
2.8. Користувачі видають мисливцям ліцензії за підписом керівника, скріплені печаткою. У ліцензії вказуються прізвище та номер посвідчення мисливця, номер Контрольної картки, спосіб добування, термін та місце здійснення полювання. У ліцензії на відстріл парнокопитих тварин користувачі вказують стать та вік тварини, визначеної до добування.
2.9. Ліцензія з незаповненими реквізитами, виправленнями, простроченими термінами полювання або не зареєстрована у вищезазначених журналах вважається недійсною, а полювання за нею - незаконним.
2.10. Ліцензія видається користувачем на термін:
на один світловий день - при колективному, облавному та індивідуальному полюванні на кабана, лань, оленів благородного та плямистого, козулю, лося, муфлона (далі - парнокопиті тварини) та при індивідуальному полюванні на білку, бабака, бобра, нутрію вільну, ондатру, куниць лісову та кам'яну, норку американську, тхора лісового (далі - хутрові звірі);
на мисливський тур - іноземним мисливцям при полюванні на парнокопитих тварин;
до моменту відлову - при відлові мисливських тварин для переселення.

3. Порядок здійснення полювань на ліцензійні види тварин
3.1. На ліцензійні види хутрових звірів, а також на оленячих, під час гону, дозволяється лише індивідуальне полювання.
3.2. При індивідуальному полюванні на ліцензійні види хутрових звірів дозволяється використання собак мисливських порід, на які є паспорт з відміткою про допуск до полювання у поточному році.
3.3. На парнокопитих тварин дозволяється індивідуальне, колективне та облавне полювання.
3.4. Колективне та облавне полювання дозволяється в складі не більше двадцяти мисливців, уключаючи розпорядника та нагоничів.
3.5. Полювання на парнокопитих тварин дозволяється лише набоями, спорядженими кулею. Забороняється полювання на вказаних тварин з використанням малокаліберної гвинтівки під патрон кільцевого запалювання або набоїв, споряджених картеччю чи шротом.
3.6. Учасники полювання розписуються про ознайомлення з інструктажем у журналі реєстрації інструктажів з техніки безпеки при проведенні полювань, який має бути прошнурований та скріплений печаткою користувача, сторінки журналу повинні бути пронумеровані. У журналі зазначаються номер ліцензії, за якою проводиться полювання, вид тварини, місце, спосіб та дата полювання, а також номери посвідчень мисливців - учасників полювання та номери їх контрольних карток.
3.7. Одразу після добування тварини на місці відстрілу (відлову), до початку вивезення добутої тварини, а також у разі закінчення зазначеного в ліцензії терміну полювання вона закривається шляхом відмітки про результат добування. Розпорядник полювання робить відмітку про полювання за даною ліцензією у контрольних картках усіх мисливців, які беруть участь у полюванні, а після закінчення полювання робить відмітку про результат, завіряючи це своїм підписом. При індивідуальному полюванні на ліцензійні види хутрових звірів відмітку в контрольній картці робить сам мисливець.
3.8. У разі поранення вказаної в ліцензії тварини під час проведення полювання організовується добір цієї тварини. До початку добору на зворотному боці ліцензії керівник полювання робить відмітку про поранення тварини. Під час добору добування інших тварин (крім вовка) забороняється, якщо немає ліцензій, за якими дозволено добування інших тварин. Добір проводиться в межах угідь користувача, де проводилось полювання. При переході пораненої тварини в угіддя іншого користувача добір проводиться лише за погодженням з користувачем цих угідь.
3.9. При проведенні колективного чи облавного полювання на парнокопитих тварин у разі перестрілу (відстрілу за однією ліцензією декількох тварин при їх одночасному виході на різні номери стрілецької лінії під час одного загону) розпорядник полювання закриває ліцензію на одну з добутих тварин. На зворотному боці ліцензії до початку вивезення добутих тварин він обов'язково робить відмітку про кількість добутих у результаті перестрілу тварин, їх вік, стать. Добутих тварин мисливці здають користувачеві угідь і сплачують вартість ліцензій на додатково відстріляних тварин. Користувач видає і закриває ліцензії на додатково добутих тварин. Відстріляні тварини зараховуються в ліміт поточного року. За відсутності резерву ліміту користувач негайно повідомляє про перестріл у територіальні органи Держкомлісгоспу та Мінприроди. При цьому користувач мисливських угідь сплачує державному органу лісового господарства, від якого отримав ліцензії, вартість м'яса добутих понад ліміт тварин і вартість ліцензій.
3.10. Після проведення полювання мисливець, якому було видано ліцензію, зобов'язаний повернути її користувачеві. У 10-денний термін після закінчення сезону полювання користувачі подають державному органу лісового господарства, від якого отримали ліцензії, звіт про результати проведення полювань за ліцензіями. У звіті користувач зазначає кількість добутих тварин за видами, їх вік, стать та додає до звіту всі отримані ним ліцензії. Державний орган лісового господарства узагальнює звіти користувачів та зберігає їх протягом трьох років разом з повернутими ліцензіями. Після закінчення терміну зберігання вказані звіти та ліцензії списуються відповідно до встановленого законодавством порядку.
3.11. Ліцензії, за якими тварини не були відстріляні, та ліцензії, полювання за якими з певних причин не проводилось (крім випадків карантинних чи інших офіційно введених обмежень), утрачають силу та повертаються за місцем придбання без відшкодування їх вартості.
3.12. У разі заборони полювання в певних мисливських угіддях через уведення карантинних чи інших офіційно введених обмежень вартість ліцензій, виданих у ці угіддя, компенсується в повному обсязі державним органом лісового господарства, який видавав ліцензії, - користувачу, а користувач - мисливцю, який не зміг використати заздалегідь придбану ліцензію.
3.13. Добуті під час полювання парнокопиті тварини здаються користувачеві мисливських угідь, який зобов'язаний забезпечити проведення державної ветеринарно-санітарної експертизи добутих тварин. Учасники полювання мають переважне право на придбання продукції полювання. При цьому м'ясо копитих тварин може реалізовуватися учасникам полювання зі знижкою до 30 відсотків (частка мисливця). Субпродукти копитих тварин, добутих мисливцем під час полювання, після проведення ветеринарно-санітарної експертизи є власністю мисливця.
3.14. Хутрові звірі, добуті мисливцем під час полювання, є власністю мисливця. При цьому добуті тварини, які призначені для використання з харчовою метою, підлягають обов'язковій державній ветеринарно-санітарній експертизі.
3.15. Для транспортування продукції полювання користувач записує результати полювання у контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання всім мисливцям, які брали участь у полюванні. Відсутність відповідної відмітки в контрольній картці за наявності в мисливця продукції полювання є порушенням правил полювання.
3.16. Мисливські трофеї, одержані від добутих копитих тварин, підлягають обов'язковій реєстрації у користувача мисливських угідь з оформленням відповідного трофейного листка із зазначенням у ньому місця, часу їх добування, оцінки трофейної якості.

4. Порядок проведення облавного полювання
4.1. Облавним полюванням вважається полювання із загоном мисливських тварин на засідку стрільців (стрілецьку лінію).
4.2. Важливими умовами безпеки при облавному полюванні є найсуворіша дисципліна її учасників, чітке знання і дотримання правил полювання, беззаперечне виконання вказівок розпорядника полювання.
4.3. Облавне полювання проводиться лише в умовах повної видимості (повністю розвидниться, розсіється туман чи припиниться сильний снігопад). Будь-яка стрілянина в сутінках, тумані, при сильному дощі та снігопаді під час облавного полювання забороняється.
4.4. Перед початком облавного полювання розпорядник полювання:
- проводить інструктаж з техніки безпеки і порядку організації та проведення полювання, засвідчує підпис кожного учасника в спеціальному журналі. Мисливець, який відмовився розписатися в журналі, до полювання не допускається;
- перевіряє наявність відповідних документів на право полювання та користування мисливською зброєю;
- виділяє загоничів і проводить їх інструктаж;
- проводить жеребкування стрілецьких номерів з указівкою їх черговості;
- визначає звірів (вид, стать, вік), на яких полюватимуть;
- перевіряє відповідність набоїв полюванню на даний вид тварин. Набої, що не відповідають вимогам, - вилучаються розпорядником до закінчення полювання;
- установлює чіткі сигнали початку загону, його закінчення, збору і т.ін.
4.5. На стрільців заганяють звіра загоничі. Загоничі повинні бути одягнені в яскраві жилети.
4.6. Загоничам забороняється перебувати в загоні із зарядженою зброєю. За попередньою домовленістю, дозволяється стрільба в загоні з гладкоствольної зброї кулями тільки по вовках, що виходять із нього, тобто в протилежному напрямку від стрілецької лінії.
4.7. До початку полювання забороняється самовільно залишати пункт збору мисливців, самому полювати.
4.8. Загоничами в загоні керують єгер або мисливствознавець.
4.9. Стрільці на номери стрілецької лінії розставляються розпорядником полювання, забороняється використовувати для цього автомототранспортні засоби.
4.10. По краях (флангах) стрілецької лінії, при необхідності, виставляється охорона для попередження проникнення в загін і на стрілецьку лінію сторонніх осіб чи домашніх тварин.
4.11. Стрілецька лінія має бути прямолінійною, добре позначеною на місцевості (просіка, дорога, узлісся і т.ін.).
4.12. Стрілецькі номери розташовуються всередині загону на глибину близько 10 метрів так, щоб просіка була за спиною, один від одного на відстані до 100 метрів і визначаються розпорядником полювання в залежності від характеру полювання, місцевості, зброї і набоїв, які використовуються.
4.13. Кожен стрілець повинен знати розташування сусідніх номерів і всієї стрілецької лінії, для чого стрільці до маскування на своїх місцях мають показати один одному своє місце розташування.
4.14. Категорично забороняється мінятися номерами, самостійно вибирати місця чи залишати їх до закінчення загону (облави).
4.15. Розпорядник полювання або єгер, ставлячи стрільця на номер, повинен вказати йому напрямок стрільби і сектор обстрілу, що має беззаперечно виконуватись мисливцем. Межі секторів обстрілу повинні бути добре позначені предметами і становити кут не менше 45 град. праворуч та ліворуч від стрільця.
4.16. Стрільба вздовж стрілецької лінії і за межами свого сектора обстрілу категорично забороняється. Пострілом по стрілецькій лінії вважається постріл, унаслідок якого заряд пройшов на відстані ближче 15 метрів від сусіднього номера.
4.17. На облавах стріляють звіра з гладкоствольної зброї, якщо він проривається через стрілецьку лінію чи при наближенні до неї. При наближенні загоничів ближче ніж на 300 метрів стріляти можна назад за стрілецьку лінію. Стрілець при цьому повертається на 180 град. і може стріляти в межах свого сектора обстрілу, тобто по 45 град. праворуч та ліворуч від перпендикуляра, проведеного до стрілецької лінії.
4.18. Щоб запобігти пораненню загоничів, стрілець на номері зобов'язаний уважно оглядати сектор свого обстрілу і місцевість у напрямку пострілу.
4.19. Загоничі при наближенні до стрілецької лінії повинні бути більш уважні та частіше подавати голос.
4.20. Стрільба на облаві дозволяється по добре видимому звірові, на якого полюють. Будь-яка інша стрільба, крім стрільби по вовку (коли це попередньо обумовлено), не дозволяється.
4.21. При облавному полюванні на лосів, оленів, кабанів, козуль, ланей, муфлонів стрільба із гладкоствольної зброї проводиться кулями на дистанції не більше 50 метрів. Застосування на облавному полюванні нарізної зброї можливе з дозволу розпорядника полювання, при цьому постріли мають проводитись лише в протилежний від загону бік. Забороняється використання немисливської (у тому числі військової) вогнепальної, пневматичної та іншої стрілецької зброї, а також нарізних укладок, напівавтоматичної або автоматичної зброї з магазинами більш як на два патрони. Стрільба із гладкоствольної зброї дозволяється тільки кулями заводського виготовлення. Застосування круглої кулі категорично забороняється через її здатність до рикошетів під великими кутами.
4.22. Стрільцю заряджати рушницю під час облавного полювання дозволяється тільки на номері. Залишаючи номер, стрілець зобов'язаний розрядити рушницю.
4.23. Залишати номер і підходити до вбитого чи пораненого звіра до закінчення облави категорично забороняється. Це можливо після закінчення облави і тільки з дозволу єгеря чи розпорядника полювання.
4.24. Стрільба по звірові, що рухається в напрямку сусіднього номера, забороняється.
4.25. Переслідування пораненого звіра здійснюється після закінчення облави з дозволу єгеря чи розпорядника полювання.
4.26. Забороняється стрільба по тварині, яка впала від пострілу іншого мисливця.
4.27. Підходити до лося, кабана чи іншого великого звіра, що впав і лежить нерухомо, потрібно з рушницею, повністю готовою до пострілу.
4.28. Підходити до звіра, який лежить, слід тільки з боку спини, звертаючи увагу на вуха і шерсть на загривку. Якщо вуха притиснуті, а шерсть піднята, то звір ще живий і небезпечний. Виявивши це, не підходячи близько до звіра, потрібно дострелити його.
4.29. Категорично забороняється перед полюванням і під час його проведення вживати спиртні напої. Особи в нетверезому стані до полювання не допускаються.
4.30. Забороняється перебування будь-яких авторототранспортних засобів на території проведення загону.
4.31. Розпорядник полювання стежить за точним виконанням учасниками полювання правил облави і техніки безпеки, робить необхідні вказівки, організовує переслідування і добір пораненої тварини, має право позбавити порушників правил полювання та техніки безпеки подальшої участі в полюванні, вирішує інші організаційні питання, що виникають під час полювання.
4.32. Рішення розпорядника полювання, якщо вони не суперечать даному порядку, є обов'язковими і виконуються всіма учасниками полювання.
Начальник управління мисливського господарства М.В.Шадура

 
oleg311270Дата: Пятница, 29.01.2010, 19:37 | Сообщение # 2
Группа: Загонщики
Сообщений: 1
Страна:Украина
Город:Одесская обл
Статус: Offline
Александр777, А каковы правила ношения гладкоствольного оружия вне охотсезона? Например в машине?????
Заранее спасибо!
 
Александр777Дата: Пятница, 29.01.2010, 21:37 | Сообщение # 3
Группа: Администраторы
Сообщений: 1198
Страна:Украина
Город:Харьков
Статус: Offline
Патроны отдельно, ствол зачехлённый и конечно же разрешение на хранение и ношение
 
stuffДата: Вторник, 18.10.2011, 06:58 | Сообщение # 4
Группа: Стрелок
Сообщений: 5
Страна:Украина
Город:Днепр
Статус: Offline
Quote (Александр777)
Патроны отдельно, ствол зачехлённый и конечно же разрешение на хранение и ношение


На основании, какого нормативного документа?

Приказ МВД 622 говорит только о том, что ружье должно быть разряжено:

12.13. Під час перенесення або перевезення вогнепальна зброя
має бути у розрядженому стані (для напівавтоматичної зброї
відсутність патрона в патроннику). У всіх випадках під час
перенесення або перевезення зброї, боєприпасів до неї власник
зобов'язаний мати при собі дозвіл органу внутрішніх справ на право
зберігання та носіння зброї. ( Пункт 12.13 в редакції Наказу МВС
N 615 ( z0575-02 ) від 26.06.2002 )

Ни о каких чехлах, разборке оружия и багажнике речь ни идет.
 
stuffДата: Вторник, 18.10.2011, 07:15 | Сообщение # 5
Группа: Стрелок
Сообщений: 5
Страна:Украина
Город:Днепр
Статус: Offline
Александр777,

А если человек не охотник и едет не на место проведения охоты (перевозит для ремонта, знакомому показать, для самообороны и т.д.), то обязан ли он выполнять требования пункта 1.7?
 
vasyakaДата: Вторник, 18.10.2011, 12:59 | Сообщение # 6
Супермодератор
Группа: Егеря
Сообщений: 1086
Страна:Украина
Город:Харьков
Статус: Offline
1.7. При пересуванні на всіх видах транспорту до місця полювання зброя обов'язково має бути розрядженою, розібраною і знаходитись у чохлах. ответ находится в самом тексте! вопрос снят? wink
 
stuffДата: Вторник, 18.10.2011, 19:20 | Сообщение # 7
Группа: Стрелок
Сообщений: 5
Страна:Украина
Город:Днепр
Статус: Offline
Спасибо. Понятно.

Еще два вопроса:

1. В багажник ложить или нет? Если ложить, то какой нормативный документ требует это?
2. Если заряженный магазин Сайги отсоединить - будет ли это считаться разряженным и разобранным оружием?
 
stuffДата: Среда, 19.10.2011, 04:51 | Сообщение # 8
Группа: Стрелок
Сообщений: 5
Страна:Украина
Город:Днепр
Статус: Offline
3. В сейфе дома хранить разобранным в чехле?
4. Патроны хранить отдельно от оружия, в отдельной ячейке, или можно рядом?
 
vasyakaДата: Среда, 19.10.2011, 12:59 | Сообщение # 9
Супермодератор
Группа: Егеря
Сообщений: 1086
Страна:Украина
Город:Харьков
Статус: Offline
обратитесь все же за более подробными разъяснениями к Вашему разрешителю в местном райотделе! или к участковому (они - то обязаны четко знать правила хранения оружия!) wink

просто лень искать ссылки в нете, так как я понял, Вам ответишь на один вопрос-сразу же другой появляется. так что - GOOGLE Вам в помощь! wink
 
stuffДата: Среда, 19.10.2011, 16:51 | Сообщение # 10
Группа: Стрелок
Сообщений: 5
Страна:Украина
Город:Днепр
Статус: Offline
[quote=vasyaka]Вам ответишь на один вопрос-сразу же другой появляется. так что - GOOGLE Вам в помощь[/quote]

Больше вопросов не будет. В гугле есть инфа, но нет ссылок на нормативы.

В гугле пишут следующее:

1. Что в сейфе оружие нужно разбирать и помещать в чехол, на норматив не ссылаются.
2. Про отдельность хранения патронов вообще ничего не пишут.
3. Про багажник пишут, что ложить нужно туда, но ссылки на норматив нет.
4. Про сайгу не пишут. Т.к. нет определения, что значить "разряженное оружие". Проверятель и отсоединенный заряженный магазин может посчитать заряженным оружием.

[u]С чем уже разобрался:[/u]
1. Перевозить разобранным, зачехленным (согласно пункту 1.7 Наказ Держкомлісгоспу України N 129). (хотя Держкомлісгоспу України это не МВД...)
2. Перевозить разряженным (согласно пункту 12.13. приказа МВД 622)
3. Дома, в сейфе, хранить разряженным (согласно пункту 12.12. приказа МВД 622)
4. Патроны можно хранить рядом с ружьем, а не в отдельной ячейке (это не запрещено в приказах 129 и 622).
 
vasyakaДата: Четверг, 20.10.2011, 14:12 | Сообщение # 11
Супермодератор
Группа: Егеря
Сообщений: 1086
Страна:Украина
Город:Харьков
Статус: Offline
правильно - всего же в Гугле и не найдете! поэтому частично там, а частично у разрешителей в местном райотделе или у участкового! wink

я бы на Вашем месте в столь "щекотливых" вопросах вообще сделал бы информационный запрос в местное УВД в письменном виде (на что ЛЮБОЙ гражданин Украины имеет полное право!). Тогда уж этой бумажкой можно свободно апеллировать в любой "нестандартной" ситуации.
 
yura2611Дата: Воскресенье, 20.11.2011, 19:55 | Сообщение # 12
Группа: Загонщики
Сообщений: 3
Страна:Украина
Город:Очаков
Статус: Offline
19.11.11г. были на открытие охоты на зайца. Во время охоты подъехала Николаевская экологическая инспекция и сказала ссылаясь на закон Украины об охоте статья 20, что охота с пятизарятками запрещена и накатали протокол. Что за бред, зачем тогда продавать такие ружья.
 
vasyakaДата: Понедельник, 21.11.2011, 15:02 | Сообщение # 13
Супермодератор
Группа: Егеря
Сообщений: 1086
Страна:Украина
Город:Харьков
Статус: Offline
http://otdyhvukraine.com.ua/ohota/ohotalaw.php вот Вам ссылка на Закон. где четко написано:
Статья 20

.........

4) охота с применением или использованием запрещенных орудий и запрещенными способами, а именно:

клея, петель, подрезов, отворотов, крючков, самострелов, ловчих ям;

ядовитых и анестезирующих средств;

живых слепых или покалеченных животных как приманки;

звуковоссоздающих приборов и устройств; (электроманки, кстати, тоже "вне Закона"!!!)

электрического оборудования для добычи животных;

искусственных световых источников, приборов и устройств для подсветки мишеней, в том числе приборов ночного виденья;

зеркал и других устройств, ослепляющих животных;

взрывчатых веществ;

с подъездом на автомототранспорте, а также на плавучих средствах с работающим двигателем;

самолетов и вертолетов;

не охотничьего (в том числе военного) огнестрельного пневматического и другого стрелкового оружия, а также нарезных вкладок полуавтоматического или автоматического оружия с магазинами более чем на два патрона; (!!!!!!!!)

разрушение жилья животных, бобровых плотин, гнезд птиц;

газа и дыма;

заливание нор зверей;

а также:

на животных, которые испытывают трудности (переправляются водой или по льду, спасаются от пожара, наводнения и тому подобное);

на пернатую дичь с нарезным огнестрельным оружием;

на пушных зверей (кроме волка) с нарезным огнестрельным оружием калибром более чем 5,6 миллиметра;

на копытных животных с использованием малокалиберной винтовки под патрон кольцевого возгорания или зарядов, снаряженных картечью или дробью;

охота с охотничьими собаками, ловчими зверями и птицами без наличия на них паспорта с допуском к охоте.

..............................................

Это , в принципе, давно известно. А насчет "зачем продают" - так в любом автомобиле тоже есть потенциал скорости гораздо выше разрешенных 120 км/ч, не так ли... wink


 
алексей-61Дата: Вторник, 22.11.2011, 14:53 | Сообщение # 14
Группа: Стрелок
Сообщений: 151
Страна:Украина
Город:харьков
Статус: Offline
карабин охотничий самозарядный нарезной- как видим в названии всех полуавтоматов и др нарезных карабинов присутствует слово "охотничий". Те данные образцы имеют все основания использоваться в охоте. Вышеуказанный приказ ограничивает применение на охоте армейских ,военных образцов. Тот же "Вулкан" лишен многих свойств,присущих АКМу и его модификациям .Мне кажется,что если нужно контролировать кто и с чем охотится,так начинать надо с боеприпасов. На мой взгляд недопустимо использовать армейские "39" и "54" патрон. (к стати подобное уголовно наказуемое!) Именно в них больше опасности. ..."
не охотничьего (в том числе военного) огнестрельного пневматического и другого стрелкового оружия, а также нарезных вкладок полуавтоматического или автоматического оружия с магазинами более чем на два патрона;" сам текст указывает,что запрет касается НЕ ОХОТНИЧЬЕГО оружия!
 
vasyakaДата: Четверг, 24.11.2011, 00:29 | Сообщение # 15
Супермодератор
Группа: Егеря
Сообщений: 1086
Страна:Украина
Город:Харьков
Статус: Offline
к сожалению,нет.
читайте далее по тексту........
Quote (vasyaka)
также нарезных вкладок, полуавтоматического или автоматического оружия с магазинами более чем на два патрона; (!!!!!!!!)


кстати, на сайте была просто запятая пропущена в тексте! wacko


 
Форум охотников » Общий раздел » Нормативные акты » Наказ №129 від 02.04.2007 (про порядок поводження із зброєю, видачі ліцензій)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018